NAUKA TENISA dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Ursusie, Halinowie i Józefowie

zobacz nasze programy tenisowe śledź nas na facebooku

Obóz dla dzieci i młodzieży "Tenisowe Kaszuby", termin: 26.06-7.07

Zapraszamy dzieci i młodzież na obóz tenisowy "Tenisowe Kaszuby" 26.06-7.07

Obóz Tenisowe Kaszuby skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat, aktywnych fizycznie i uwielbiających tenis. Ośrodek tenisowy "Zielony młyn" w miejscowości Ostrzyce, położony w pięknym rejonie na Kaszubach w sąsiedztwie parku krajobrazowego, otoczony urokliwymi lasami oraz w sąsiedztwie jeziora Ostrzyckiego z bogatą bazą wodną. Takie otoczenie zapewnia wszystkim Uczestnikom idealne warunki do wypoczynku i rozwoju sportowego. Zaplanowany program dostarcza niezapomnianych wrażeń oraz pozwala doskonalić umiejętności tenisowe.

Ośrodek "Zielony Młyn"

Pensjonat został wybudowany w 2000 roku na kamiennych fundamentach średniowiecznego młyna, położony jest nad rzeką Radunia w odległości 200 m od jeziora Ostrzyckiego. Miejscowość Ostrzyce, w której znajduję się nasz kompleks usytuowana jest w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, wśród pięknych kaszubskich jezior, bardzo blisko najwyższego szczytu regionu, Wieżycy. Przepiękne plenery, spokój i cisza, gwarantują niezapomniane wrażenia oraz udany wypoczynek, zarówno dla miłośników sportu jak i dla wielbicieli całodziennego relaksu. Na terenie ośrodka znajduję się 6 kortów tenisowych, boisko do siatkówki oraz stół do tenisa stołowego. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania grilla i ogniska w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu. Ciekawostką jest prowadzona przez właścicieli hodowla pięknych kaktusów.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy obozu „Tenisowe Kaszuby” zakwaterowani będą w 2-4 osobowych pokojach, z łazienkami w pensjonacie. W budynku znajduję się 12 pokoi, które mogą pomieścić 40 osób. Dodatkowo w pensjonacie do dyspozycji uczestników oddana jest sala telewizyjna z telewizją satelitarną. Dla uczestników przygotowane będą 3x dziennie domowe posiłki dziennie w Zajeździe Kaszubskim znajdującym się tuż obok pensjonatu.

Program sportowy

Dla uczestników obozu zaplanowany jest trening tenisowy w wymiarze 4 godzin dziennie. Trening realizowany będzie 2x dziennie po 1,5h oraz 1h gry sparingowej. W ramach treningu tenisowego poruszane będą obszary techniki i taktyki tenisowej oraz sprawności motorycznej. Dodatkowo udostępnione na terenie ośrodka obiekty pozwalają na przeprowadzenie gry w siatkówkę oraz grę w tenisa stołowego. Dla chętnych może się odbyć także nauka jazdy na seegwayu.

Pozostałe atrakcje

W ramach obozu zapewniamy również wiele innych zajęć i atrakcji takich jak: zajęcia edukacyjne z Akademią Nauki, turniej tenisowy, wieczory z muzyką i tańcem , olimpiada obozowa, dmuchana zabawka dla dzieci, kolacja grillowa nad Radunią, ognisko, turniej mini golfa, spływ kajakowy Radunią, park linowy oraz wycieczka do Kaszubskiego skansenu w Szymbarku.

Program dodatkowy

Za chętnych proponujemy rozszerzenie programu sportowego o rajdy rowerowe bezpiecznymi – ,,nie samochodowymi” trasami Szwajcarii Kaszubskiej. Zapewniamy dowóz rowerów i bus serwisowy z kierowcą na miejscu.

Termin

26 czerwca - 7 lipca 2016 roku

Cena

Koszt obozu: 1695 zł + dojazd autokarem 200 zł

Cena zawiera: 11 noclegów w pensjonacie, całodzienne wyżywienie, realizację podanego programu, całodobową opiekę organizatora, ubezpieczenie nnw

Pakiet rowerowy: 150 zł (min 6 uczestników). W cenie pakietu także przewóz rowerów z odbiorem z i do domu uczestnika (Warszawa i okolice).

Zapisy

Zapisy przyjmowane są drogą emailową pod adresem [javascript protected email address] lub telefonicznie pod numerem 606 127 518.

Zapraszam, Dariusz Miąsek

Uwagi

  • Organizator zapewnia rakiety tenisowe dla zainteresowanych
  • Z programu sportowego korzystają dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat
  • Uczestnicy obozu zostaną podzieleni na grupy ze względu na wiek i poziom umiejętności

Aktualności